O nás

PROFIL SPOLOČNOSTI

Solarity je distribútor a veľkoobchodný predajca fotovoltických systémov. Ponúkame kompletný sortiment on-grid a off-grid riešení vrátane panelov, meničov, konštrukčného materiálu a príslušenstva FV profesionálom v Európe, na Blízkom východe a v Afrike.

Disponujeme skúsenosťami z fotovoltiky už od roku 2008, kancelárie máme v Prahe, Bratislave, Budapešti a vo Varšave.

Našimi obchodnými partnermi sú inštalačné firmy, EPC, díleri, distribútori, veľkoobchody a výrobcovia na všetkých európskych a tiež na niektorých mimoeurópskych fotovoltických trhoch. Sme otvorený a flexibilný partner pre Vaše podnikanie. Zakladáme si na vzájomnej dôvere a dlhodobej spolupráci.

Naším cieľom je Vaša spokojnosť. Teda nielen splniť Vaše priania a potreby, ale neustále prekonávať Vaše očakávania. Náš tím Vám bude s radosťou k dispozícii a vypracuje Vám individuálnu ponuku a riešenie.

HLAVNÉ VÝHODY SOLARITY

Široká ponuka sortimentu od cenovo dostupných až po špičkové produkty najvyššej kvality
Najlepšia dostupnosť a cena na trhu
Flexibilita a rýchle dodávky od kW po MW
Zaručený individuálny prístup a rýchla odozva na Vaše dopyty
pvtrade-logo – online eshop

Vízia

Máme záujem napomáhať navyšovaniu počtu malých fotovoltických zdrojov, ktoré zaistia maximálne využitie potenciálu obnoviteľnej energie zo slnka. Podporujeme modernú energetiku 21. storočia bez závislosti na tradičných zdrojoch a systémoch distribúcie elektriny.

Spoločným cieľom je vďaka technologickému pokroku a neustálemu znižovaniu ceny komponentov dosiahnuť grid parity vo fotovoltike (vyrovnanie ceny elektriny z fotovoltiky s konvenčnými zdrojmi) na hlavných svetových trhoch, teda celkom bez dotácií a subvencií.

Misia

Poskytovať profesionálne a vysoko kvalitné služby
Používať najkvalitnejšie produkty na vysokej technickej úrovni zabezpečujúce bezpečnú a vysokú rentabilitu investícií našich klientov
Ponúkať flexibilný prístup a individuálne riešenie každému klientovi
Dlhodobá spolupráca so svetovými lídrami vo fotovoltike

Pracovné příležitosti